Osobní stránky - Lubomír Prause

Něco hledáte?

Facebook Twitter Google+

Vyhledávání na mých stránkách, aneb když něco hledáte

poslední aktualizace: 1.5.2013
Tohle je webová stránka, která umožňuje na celém souboru mého webu vyhledávání určitých slov či frází. Pro vyhledání je tu použita vyhledávací služba známého Googlu. Pokud tedy na mých stránkách něco hledáte, zkuste to napsat do následujícího formuláře. Třeba vám v tom googlí vyhledávač pomůže. Stačí jenom zadat slova, která hledáte. Pokud hledáte přesnou kombinaci slov, umístěte ji do uvozovek.
Nastavená verze googlího vyhledávače nevyhledává žádné obrázky, přestože moje webové fotogalerie jsou do vyhledávání rovněž zahrnuty. Pokud jsou některé fotogalerie opatřeny popisky, jsou do vyhledávání zahrnuty i tyto popiskové texty, stejně jako jsou běžně do vyhledávání zahrnuty názvy jednotlivých oddílů mých fotogalerií a různé poznámky v indexu nebo některých náhledech.
K vyhledávání na mých stránkách musí váš prohlížeč podporovat technologii JavaScript a ta nesmí být v prohlížeči ani vypnuta. Bez toho googlí vyhledávaní zkrátka a dobře fungovat nemůže. Google pak pochopitelně do vyhledávání na mých stránkách většinou vkládá nějaké svoje reklamy. To já ovšem nijak neovlivním. Stejně tak nemůžu za to, že googlí vyhledávač občas startuje nebo zobrazuje výsledky příliš pomalu, a nebo že někdy dokonce vypíše jakousi prapodivnou chybu.


Hledání je naděje nalézání.
A naději já stále hledám.
PS Pad Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS 3